Emma Gleeson | Lady Bird BluRayRip AC3 5.1 | modern digital electronics by r p jain

hm-intra.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Powrót Sherlocka Holmesa / The Return of Sherlock Holmes (1986-1988)Seriale hm-intra.com

Serial wyprodukowany przez Granada Television, z Jeremym Brettem w roli głównej, został po raz pierwszy wyświetlony w angielskiej telewizji w 1986 roku. Pierwszym odcinkiem był Pusty dom, opowieść grająca ważną rolę w kanonie Sherlocka Holmesa, ponieważ jest to historia, w której Arthur Conan Doyle zdecydował się wskrzesić swego słynnego detektywa. Poza tym Pusty dom reprezentuje też interesujący moment w historii serialu, gdyż po raz pierwszy pojawił się tu Edward Hardwicke w roli Watsona. Powiązane: Przygody Sherlocka Holmesa

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18209 Online:10 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze hm-intra.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis hm-intra.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.